Finance

Pěkné bydlení

Myslím si, že opravdu nejsem jeden a jediný člověk, který chce bydlet už ve vlastním domečku anebo bytě. Já jsem celý život vyrůstala na vesnici, kde jsme měli opravdu veliký statek a také plno zvířat. A nemusím ani nikomu říkat, že kdybych zkoušela také bydlet v nájmu, že by se tam možná mému příteli nelíbilo. I když tedy já jsem osobně byla proto, že alespoň třeba první dva tři roky budeme bydlet v nájmu, abychom s přítelem zjistili, jestli nám to vůbec klape. Jenomže můj přítel mi řekl, že nebude zbytečně dva tři roky platit nájem, když ten nájem anebo ten byt, nebude vlastně vůbec někdy jeho.

Každý chce bydlet.

Já samozřejmě chápu, je to můj přítel myslí, ale zase jsem si na druhou stranu řekla, že co kdybychom se potom rozešli nebo by nám vztah vůbec neklepal, tak co budeme dělat, když budeme mít tak velikou hypotéku? V dnešní době není hypotéka pouze jenom jeden milion korun ale třeba i tři nebo čtyři miliony korun, takže jsem si řekla, že když tedy přítel si chce vzít už hypotéku, že to vlastně se mnou myslí také vážně. Což mi samozřejmě hodně lichotilo, takže mě také překvapil fakt, že jsme se s přítelem už podívali na webové stránky fahd.cz, kde jsme se podívali na různé typy a druhý hypoték.

Nemáte peníze?

Stejně jsme si jeli s přítelem řekli, že si raději vezmeme finančního profesionála nebo bankovního poradce, který nám opravdu nejlépe poradí. Vždycky oni ví všechno lépe než mi, protože my jsme na hypotéku a další finanční úvěry úplní lajci. A co si myslíte vy o hypotékách a dalších velkých finančních úvěrech? Je to pro vás vhodné nebo je pro vás zadlužení se velké tabu? Jenomže pokud chcete vlastní domov a nemáte vůbec nic naspořeno, tak vám nic jiného nezbude, než si vzít třeba hypotéku bez dokládání přijmů nebo něco podobného. A hypotéka bez dokládání příjmů vám pomůže ke splnění snu.