Nakupování

Chutný kvetoucí čaj


Čaje mám opravdu hodně ráda, nedám dopustit na to, abych třeba nějaký den nevypila alespoň jeden bylinný čaj. Mám ráda bylinné čaje. Samozřejmě, že si občas také dávám nějaké ovocné čaje, ale raději dávám přednost bylinným čajům. Mě bylinkové čaje jednoduše chutnají. Mám to možná udělané tak, že znám hodně lidí, kteří pijí právě jenom ovocné čaje. A také jsem se chtěla třeba od nich odlišit anebo dělat také něco jiného, aby to nevypadalo, že se třeba jenom opičím, tak jsem si vybrala bylinné čaje. Užívám hlavně takové čistící a pročišťující bylinné čaje. Zkoušeli se také nějaké sypané čaje? Anebo kvetoucí čaj?

Čaje vás zahřejí a uklidní.

Kvetoucí čaje jsou v poslední době opravdu velice oblíbené, také jsou moderní. Mnoho lidí právě využívá třeba jako i sypané čaje nebo kvetoucí čaje jako dárkové předměty. Na webové stránce darka-shop.cz najdete katalog kvetoucích čajů anebo také dalších čajů. Jsem ráda, že existují kvetoucí čaje, protože je to opravdu originální a mnoho lidí ani neví, jak originální kvetoucí čaj může být. Dokonce i můj syn vždycky ve školce nosí paní učitelkám ke konci školkovného roku kvetoucí čaj anebo další čaje, protože ve školce říkají, že čaje jsou zdravé. A jsem ráda, že takhle malé děti ve školce už učí, že čaje jsou zdravé a že by se měly pít opravdu téměř každý den.

Originální kvetoucí čaj.

Doma máme také dětské čaje, protože syn má rád dětský čaj s medem. Já si dávám také bylinné čaje, někdy ovocné čaje, ale hlavně když třeba přijde návštěva anebo máme s kamarádkou dámský večer, kdy koukáme na filmy, tak si mimo vína dáme také kvetoucí čaj. Mnoho lidí se nám směje, že při dámské jízdě pijeme kvetoucí čaj, ale nikdo neví, že třeba občas si tam dáme také kapku rumu. Tohle je takové zpestření dámského večera. Myslím si, že ale nejsme jediné, kdo využívá čaje, že si do toho potají dají rum. Někdy je to zábava, ale pozor, ať to nepřeženete.