Nakupování

Osvěžte se doma

Koupaliště praskají ve švech, často není kde zaparkovat a všude jsou dlouhé fronty, kde není vůbec příjemné čekat, než na vás přijde řada. Dusno, horko, vysoké teploty a spousta lidí člověku ve velkých vedrech na náladě nepřidají. Jenže kam jinam jít? U vody je vždycky lépe, a mnoho lidí k vodě vyráží rovněž kvůli dětem, které horka snáší ještě hůře než dospělí.

bazén schody

Kdo nemá bazén, musí na koupaliště
Doba se neustále mění, a s ní i nároky na život. Dříve byl člověk rád když se dostal na veřejné koupaliště, ale jak sílila kupní síla lidí a měnila se nabídka na trhu, může si dnes bazén dovolit opravdu každý. Existuje několik druhů – od těch za pár stokorun až po bazény za statisíce. Většina lidí volí rozumný kompromis, který nabízí skvělý poměr ceny a kvality. Jde o zahradní bazén do země, který můžete mít i vy. Je vyrobený ze speciálního plastu, díky čemuž je odolný, a můžete si vybrat zda chcete bazén na terén a nebo zapuštěný do země.

Zapuštěné bazény jsou nejoblíbenější, protože se vsadí do země a nenarušují tak vzhled pozemku. Část lidí přiznává, že do takového bazénu se jim vstupuje snáz, protože je opatřený schody. K bazénům si můžete dokoupit spoustu příslušenství. Mezi ty nejpopulárnější patří osvětlení, protiproudy nebo třeba různé sprchy.

žena v bazénu

Nesmíte zapomínat na údržbu
Kdo by si myslel že do bazénu stačí nalít vodu, asi by se za pár dní hodně divil, co by v bazénu našel. O bazénovou vodu se člověk musí starat, protože jinak voda zezelená a bazén tak můžete vypustit. Každý výrobce vám dá k bazénu návod na údržbu, a ten je potřeba dodržovat. Musíte mít filtraci, kvalitní chemii a také bazénový vysavač. Díky tomu všemu bude váš bazén vždy plný čiré krásné vody, do které se nebudete muset bát vlézt. Udržujte svůj bazén čistý, ušetříte tak spoustu peněz za novou vodu, kterou byste museli často měnit.