Elektro

Chytré vybavení domácnosti


Velkou oblibu si v poslední době v našich domácnostech získala horkovzdušná fritéza, která v kuchyni je nyní elektro pomocníkem číslo jedna. V čem jiném lze tak rychle připravit téměř jakékoliv jídlo i pro vícečlennou rodinu? Od hranolek, zeleniny, ryb, masa, steaků, krevet až po domácí dezerty a muffiny. Tím, že fritéza pracuje na bázi cirkulace horkého vzduchu, je rychlejší zpracování potravin než v troubě klasické. Čímž zajistí nejen úsporu času, ale i spotřebované energie. A vzhledem ke své velikosti uspoří i místo v kuchyni. Velkou výhodou je rovněž jejich osm přednastavených programů. Stačí vybrat a fritéza ohlídá jak čas, tak teplotu.

Chytrá domácnost

Chybu rovněž nelze udělat, pokud si zvolíte elektro pomocníka k pravidelnému úklidu domácnosti s tím nejlepším vybavením – robotický vysavač s mopem 3 v 1.  Který je vybaven nejen automatickým vysypáváním, ale i mopováním, kartáči pro úklid jakéhokoliv povrchu a UVC lampou. Dokonalá orientace tohoto pomocníka zajišťuje laserová navigace, kterou lze celou vytvořit přesnou mapu všech místnosti, které je potřeba vyčistit. Tím , že pracuje s dokonalou orientací nepřejíždí zbytečně přes uklizená místa, čímž je zkrácena i doba úklidu na nezbytně nutnou. Velká kola, kterými je vysavač vybaven, umožňují přejezdy i přes vyšší prahy. Navíc třístupňová filtrační technologie zajistí zachycení 99,9 % prachu, pylu a bakterií. Což ocení především alergici. Další chytrou funkcí je nastavení plánu úklidu. Včetně času spuštění. A návratu stroje po ukončení úklidu zpět do nabíjecí stanice.

Chytrý úklid

Kuchyňská váha je nepostradatelným pomocníkem jak při vaření, tak i pečení. Protože jenom s její pomocí lze dosáhnout optimálního kuchařského výsledku. V současné době jsou na trhu dva druhy váh. Buďto klasická, anebo moderní, elektronická. Kterou lze dosáhnout mnohem přesnějšího výsledku vážení. Digitální kuchyňská váha mívá nosnost až pět kilogramů. A lze jí zvolit jednotky měření, provést odpočet nádoby a měřit i objem tekutin. Analogová je objemově větší a její nosnost je deset kilogramů. Její součástí bývá i mísa, ve které se vše potřebné váží.