Finance

Půjčování peněz

Dluhy jsou dluhy a musí se splácet. To se nedá nic dělat. Pokud si člověk bere půjčku, musí vědět, že na to má. Tedy, že může měsíčně postrádat jistou částku, která by na onen dluh šla. V dnešní hektické době si bere půjčku každý druhý člověk. Většinou na auta, nebo na dům, nebo na cokoli jiného. Na leasing je každé druhé auto. Ano, i toto je v půjčka. Jen nevidíte peníze. Ty ostatně asi neuvidíte ani při klasické půjčce, neboť banka vám částku připíše na účet a vy z něj většinou zaplatíte, co chcete. Málokdo si totiž vybírá peníze v hotovosti. Nu, ale abychom se dostali zpět a k jádru pudla.

peníze

Každá banka či společnost je povinna si ověřit takzvanou bonitu klienta. Tedy nahlédne do registrů a ověří si jeho příjem. Což se činí a koná tak, že klient je povinen tento příjem nějak doložit. Oni to pak v bance spočítají všechno dohromady i s tím, jaké má klient výdaje a slušně mu sdělí, že je příjem na požadovanou částku nízký. Což klienta naštve tak, že bací úředníka tím, co má po ruce a skončí v kriminále.

Ano, i to se stává. Příjem musí pokrýt veškeré výdaje plus splátky. Takže se počítá i s dětmi, s elektřinou, prostě se všemi výdaji, co máte. A není zrovna dobré si je nějak upravovat, protože to rovněž smrdí kriminálem. A říká se tomu podvod.

bankovky

V jedné společnosti vám půjčí i bez toho, abyste museli cokoli upravovat, lhát, nebo podvádět. Je totiž nějak moc papírování nezajímá. Jde jim o rychlost, stejně jako žadateli.

Americká hypotéka bez dokládání příjmů je to, co je pro klienty rychlé a bez zkoumání, kdo ví čeho. Protože se nepapíruje a v podstatě nic nedokládá, může se stát, že bude půjčka vyřízena během dvou dnů. Ano, tak rychle to funguje. A pozor, nic za to neplatíte jako jinde. Pokud budete souhlasit s podmínkami, následuje podpis smlouvy a peníze máte na účtu tak dvě hodiny po podpisu.