Nakupování

Devold svetr pro náročné aktivity i v extrémních povětrnostních podmínkách

Nosíte rádi kvalitní vlněné svetry, anebo jste přesvědčeni o tom, že váš partner takový výrobek náležitě ocení? Pak máme pro vás tip na luxusní zboží, které je určeno speciálně do velmi chladného počasí, zejména pro outdoorové aktivity anebo pro běžný pohyb, například na procházkách v horském prostředí, ve vyšších nadmořských výškách.

vlněný svetr

Jedná se o norské vlněné svetry ze stoprocentní vlny, která pochází z místních chovů. Devold svetr je zpracován tak, aby udržoval tělesné teplo i za velmi extrémních podmínek, a jistě si dovedete představit, jaké na březích Atlantiku a Severního moře v těchto končinách panují. Výrobce tvrdí, že původně sloužily vlněné svrchníky norským rybářům, kteří se na hladině chladných vod nehostinného oceánu pohybují v průběhu dne mnoho hodin, a potřebují opravdu spolehlivé ošacení.

pletený svetr z vlny

Vlněné pánské svetry využijete v exteriéru zejména na horách, a to jak při lyžování, tak i při pěší turistice v náročnějším terénu, ale i při krátkodobých pochůzkách v tuzemských i zahraničních lyžařských střediscích. Vzhled svetru je stylový a jeho atraktivitu zvyšuje zejména jednoduchý střih a jemná krémová barva, která se hodí k jakýmkoli sportovním kalhotám nebo riflím. Můžete jej využívat za chladnějšího počasí i ve městě při nákupech, anebo v zaměstnání, je to výrobek spíše nadčasový a vhodný pro všechny věkové kategorie.

Devold svetry by mohly dělat radost zejména při slavnostních příležitostech jako součást darů k narozeninám či pod vánoční stromek. Jde sice o luxusní zboží, ale prvotřídní kvality, které je především praktické, na rozdíl od různých šperků anebo luxusních dárkových balení alkoholických nápojů. Zvažte tedy, zda raději poskytnout svému protějšku něco šikovného a využitelného po dobu mnoha let, a co mu umožní provozovat jeho oblíbené činnosti včetně sportovních aktivit.