Nakupování

Den otevřených dveří

Firemní akce se pořádají vždy pro rodinné příslušníky daného zaměstnance. Nebo se taky může konat i pro veřejnost den otevřených dveří. Mějte na paměti, že byste vždy měli být vstřícní a taky mít nachystané pro účastníky nějakou malou pozornost ve formě dárečku. Nedávno jsem byla na dni otevřených dveří nejmenované firmy a byl to opravdu zážitek. Mohli jsme si projít kompletně celou firmu, kde jsme dostali i menší výklad a informace co vlastně daná firma vyrábí. Proč jsou vlastně dobří v tom, co dělají. Jak jejich výrobky fungují, a hlavně jak se všechno zpracovává od začátku až do konce.

reklama

Bylo to velmi zajímavé a taky jsem si z toho hodně odnesla, jelikož mě samou to zajímalo. Pán, který nás provázel byl opravdu milý, pozorný, a hlavně to byl člověk na svém místě, který toho o firmě věděl opravdu mnoho, takže nám dokázal odpovědět i na naše otázky, které nás zajímali. Na konci pro nás návštěvníky bylo nachystané taky menší občerstvení ve formě bufetu a taky jsme dostali reklamní tašku, ve které bylo spousty věcí. Hlavně tedy reklamní předměty firmy, kde bylo její logo. V tašce byli nějaké pastelky pro děti, propiska, klíčenka a spousty reklamních brožurek a letáčků o firmě.

reklama

A samozřejmě taky nesměla chybět vizitka. Tak že můj celkový dojem z navštívené firmy je stoprocentní. Ale měla jsem tu čest být i v jiné firmě, kde se mi teda vůbec nelíbilo. Bohužel tomu tak někde je. Den otevřených dveří byla naprostá katastrofa. Provázel nás člověk, který vůbec nic nevěděl. Jen si odvyprávěl to, co se nejspíš na rychle naučil. Šlo vidět, že mu není příjemná naše společnost, a tak se nás chtěl co nejrychleji zbavit. Nemluvím o tom, že jsme odcházeli bez jakéhokoliv letáku, nebo předmětu, který by nám měl firmu nějak ještě více přiblížit a abychom na ní nezapomněli. Jméno už si teda nepamatuji a taky nevím nebo jsem se vůbec dále nezajímala co vlastně firma nabízí. A to je ten kámen úrazu. Není to jen o reklamních předmětech, ale taky i o lidech, kteří tu danou firmu reprezentují.