Nakupování

Letní horka a únik před nimi

Osvěžení může mít několik způsobů. Ten nejlepší je skok do bazénu s chladnou vodou. A ještě lépe je, když máte bazén svůj. Proč? Nu, ten nejdůležitější je ten, že netřeba cestovat nikam, kde je hlava na hlavě, a navíc moc dobře víte v čem se koupete. Každý, kdo má bazén si vodu udržuje sám a většinou přesně ví, co do ní dal a dává. Takže se nemůže stát, že by pokožka citlivějších členů rodiny doznala jakékoli úhony. Kvalitní voda v bazénu není totiž jen o filtraci, ať už pískové nebo kartušové. Je to také o různých přípravcích, chemických nebo bez nich. Voda se upravuje chlorem, aktivním kyslíkem, solí a já nevím čím ještě.

žena v bazénu

Tyto věcičky je dobré přidávat do vody v tabletách. Ale pozor, ne vkládáním do skimmerů, nýbrž přímo do vody. A zase pozor, ne je tam jen hodit. K tomuto účelu nám může perfektně posloužit například plovák do bazénu. Obsluha je naprosto primitivní a zvládl by ji i cvičený šimpanz. Tablety, které používáte do plováku vložíte a až zmizí, dáte nové. To je všechno. Zbytek již zařídíte vy svým koupáním. Vytváříte různé vlny a proudy, které plovák přemisťují sem a tam a tím je věc hotová. A když ve vodě nejste, tak to udělá za vás vítr. Vidíte, že je to pohodlné a jednoduché.

bazén

Takový plovák do bazénu však nekoupíte například v řeznictví ani v knihkupectví. Já vám později prozradím, kde je nejlépe jej objednat. Investice je to velmi malá. Plováky se vyrábějí ve více variantách, a i ten nejdražší s teploměrem pořídíte hladce do čtyř set korun. Pokud vám stačí malý a obyčejný, bude vám stačit stokoruna, a ještě dostanete nazpět. Nuže, kde jej tedy zakoupit? V tom nejlepším internetovém obchodě, který objevíte tak, že kliknete na odkaz, který je uveden výše v tomto článku. Je to ten text jinou barvou. To vás přenese na web, kde si můžete z plováků vybrat ten, který vám vyhovuje.