Nakupování

Sex není nikdy formální záležitost

Jestliže se s někým budete bavit na téma instalatérských prací – rozvodů vody v domě, anebo budete řešit s malířem pokojů malbu stěn, půjde o formální rozhovor, kde si ujasníte vaše požadavky a některé technické kroky a vše proběhne v poměrně poklidném, spíše zemitém duchu. Něco jiného je však téma, kde přichází na řadu sex, jeho projevy a průběh. Sex není nikdy formální, je to vždy spontánní vyjádření citu a pocitu, osobní vnitřní touhy, která je bezprostřední, a kde formálnost a předstírané konvence ztrácí svůj smysl.

žena na schodech

Tímto jsme vám pouze chtěli naznačit, že sex je tím nejkrásnějším vyjádřením radosti dospělých lidí, a je svým způsobem srovnatelný s dětskou hrou na pískovišti. Jestliže děti ponecháte venku na písku několik hodin, budou spokojené a šťastné, a do stejné situace se dostávají muži, co jim neslábne erekce, a mohou několik hodin trávit nikoli na písku, ale s partnerkou v posteli (i když někdy na tom písku to nemusí být špatné).

dívka v posteli

Silná a pevná erekce je podmínkou k erotickým hrám dospělých mužů. Jistě, můžete namítat, že existují různé plastové náhražky, a že partnerka se uspokojí i bez vás, ale nikdy se nic nevyrovná kontaktu ženy s mužem, vlhké a dychtivé vagíně a pevnému penisu, který do ní proniká, provázen mužskou energií. Žena po muži touží nejen kvůli jeho „nástroji“, ale zejména po jeho duši, po jeho vnitřní nespoutané energetické složce. Lidská energie je hnacím motorem každého vztahu a bez ní to zkrátka nepůjde.

Ne vždy se ale erekce dostavuje na počkání a na vyžádání, na jakýkoli erotický podnět, a pokud váš kouzelný proutek nefunguje, jak by měl, zaměřte se hlavně na příčinu této situace, což bývá zejména stres, spánkový deficit, přepracování a nevhodná strava. Nežli sáhnete po Viagře bez receptu, zapracujte hlavně na sobě a případně se ohlížejte raději po přírodních léčivých přípravcích.