Ženy

Proč zase nemůžu

Jsou ženy, které nejsou spokojené se svou postavou a potom ženy, které spokojené jsou. Snaží se zhubnout, ale většině se to nepodaří, jelikož nemají motivaci a když nevidí hned výsledky, tak se vratí zase zpátky na začátek. A tak je to pořád dokola. A proč to nevyšlo? Proč používat stále nějaké výmluvy, jak to že jsem zase nezhubla a proč se mi nedaří. Proč jsem opět nabrala kila zpátky nebo se mi váha nehnula vůbec. A tak budu stále nespokojená se svojí postavou a hledat nějaké výmluvy. Jenom že takhle nikdy nezhubnu. A jaké jsou to výmluvy, co nejčastěji my ženy používáme když se nám to nedaří? 

hubnutí

Tloustnu i když dýchám. Nebo jen se na jídlo podívám. Nejčastější výmluva nás všech. Jak je možné že nehubnu když skoro nejím, to budu tloustnout i ze vzduchu? To není fér. Ale kde je chyba? Zkuste se podívat na to z druhé strany? Dodržujete svůj jídelníček striktně? Nebo jste ta povaha, co se večer začne přejídat. Zkuste se o tom poradit s výživovým poradcem, který by vám tomhle mohl pomoc, asi máte špatně vyvážený jídelníček, když jste pořád hladová. Další výmluva je že to máte v genech. Což je opravdu nesmysl. Máma je tlustá, táta je tlustý , tak já musím být taky a hubená nikdy nebudu, jelikož to máme v rodině. 

hubnutí

Další nejčastější je výmluva, že nám nikdo nepohlídá děti. Ale no tak, vždyť není podmínkou chodit do fittka. Cvičit můžete i doma s dětmi. Pro ně to bude jistě zábava. Spolu se i zasmějete. A pokud nemáte hlídací babičku nebo dědečka, tak existuje třeba paní na hlídání a nebo i dětské skupiny, kde může být dítě po dobu co budete pryč. Nebo další možnost si vzít dítě sebou. 

Všechno jde když se chce. Jen si nedělat velké iluze a hlavně správně jíst a mít pohyb. Přeci nám výmluvy nepomůžou k tomu aby jsme byli hubené. Mějte tu správnou motivaci k činům a dobrému pocitu.