Děti

Milované děti

Podle mého názoru by doma chtěl mít snad každý milované děti. Já děti miluji a mám ráda jejich smích. Moje babička vždy říkala, že dům bez dětského smíchu je úplně prázdný. Možná je to pravd a mnoha lidem by se to i líbilo. Tedy alespoň já v okolí mám takové samé lidi, kteří by si přáli mít děti. Jenomže bohužel jsou ale také některé případy, kdy někteří lidé nemohou mít spolu děti. To potom přichází na řadu opravdu to, že lidé jsou moc smutní, což je potom škoda. A také jsem zažila bohužel několik věcí, kdy se třeba rodiče lidé rozvedli, že nemohli mít spolu děti. Toto je opravdu jeden jediný případ, o kterém jsem slyšela.

Miluji děti.

Sice ty lidi neznám osobně, ale opravdu to tak bylo. Prý oni dva spolu nemohli mít děti, prý nějak biologický k sobě nepasovali. Je to možné? Dle některých lékařů ano. Jednoduše spolu biologicky nesouzněli. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda. Protože většinou se říká, že ti lidé, kteří by si přáli mít dítě a nemůžou ho mít, tak by byli opravdu skvělými rodiči. Abych pravdu řekla, tak já s tímhle souhlasím. Protože ve většině případů to taky je, že když si někdo opravdu ze srdce přeje mít dítě a nemůže ho mít, tak většinou by byl opravdu perfektní. A na to já nemám vůbec žádné námitky.

Mám i dceru.

Také přichází potom na řadu například i adopce. Vždyť je tolik opravdu opuštěných dětí, které by uvítaly opravdu nějakou milovanou rodinu, kde by byly žádané a milované. Protože každé dítě si zaslouží milovanou rodičovskou náruč. Jsem opravdu ráda, že já mám své dvě děti a že jejich cesta k dosažení dětí nebyla moc trnitá. A otěhotněla jsem naštěstí velice jednoduše a rychle, takže já patřím k těm šťastným maminkám, kterým se to podařilo opravdu napoprvé. Budu doufat, že i ostatní maminky budou mít takové štěstí jako já a v budoucnu se jim podaří lehce otěhotnět.