Ženy

Kytku si zaslouží každá žena


Každá žena urÄitÄ› chce kytiÄku, urÄitÄ› to znáte i z domu, protože vždycky se těšíte na to, jak pÅ™ijde váš partner  domů a Äekáte, jestli vás obÅ¡Å¥astní nÄ›jakou krásnou kytiÄkou. Já si rozhodnÄ› myslím, že by to tak mÄ›lo být, protože i já popravdÄ› vždycky  na svého přítele Äekám, říkám si,  zda mi tu kytku donese nebo ne. Já si rozhodnÄ› myslím, že nejsem zase nároÄný ÄlovÄ›k a že urÄitÄ› nejsem nároÄná v niÄem a myslím si, že prostÄ› by bylo dobré, kdyby prostÄ› ten partner donesl tu kytiÄku, urÄitÄ› na tom není nic těžkého, složitého. Já si myslím, že to je právÄ› dobÅ™e, když vám prostÄ› partner takhle udÄ›lá radost, myslím si, že by právÄ› vám to ani nemÄ›l říkat, že by vám prostÄ› mÄ›l udÄ›lat tu radost sám od sebe.
 
Žena
 
Protože to tu ženu mnohem víc potěší a je to mnohem takové krásnÄ›jší, protože já si myslím, že opravdu je to úplnÄ› skvÄ›le, když se to takhle prostÄ› udÄ›lá, a protože si myslím, že každá žena si zaslouží kytiÄku, i pÅ™esto, když máte dÄ›ti nebo prostÄ› doma Uklízíte, vaříte proto ho muže, tak si myslím, že on by vás vždycky mÄ›l takhle krásnÄ› obdorovat.
 
Žena
 
SamozÅ™ejmÄ› nÄ›které ženy jsou velice nároÄné a chtÄ›jí jezdit na dovolené, a opravdu toho muže hodnÄ› po finanÄní stránce odrovnávají, ale popravdÄ› já si myslím, že když nám muž sám od sebe donese kytku, tak je to velice krásné, a myslím si, že to je i okouzlující, a mÄ›lo by to tak být, protože prostÄ› si myslím, že to je opravdu velice krásné, a mÄ› to tÅ™eba opravdu potěší, když mi takhle partner kytku donese. Já nejsem nároÄná, je nepotÅ™ebuju ani jezdit na dovolenou, ale prostÄ› opravdu chci, aby tÅ™eba mi tu kytiÄku donesl. Když jsme se potkali, poznali poprvé, tak já jsem mu prostÄ› říkala, že se mi to hroznÄ› líbí. A on to opravdu takhle Äasto dÄ›lá, že mi nÄ›jakou kytiÄku prostÄ› donese, a je to velice příjemné, takže urÄitÄ› každá žena tohle pÅ™esnÄ› chce. Důležitá je hlavnÄ› ta krásná radost. Ta je opravdu velice nejdůležitÄ›jší.