Nakupování

Kšiltovka s potiskem na cestách

Kam si vzít reklamní čepici https://promotextile.cz/cs/9-cepice, respektive kšiltovku s potiskem? Že se hodí takřka pro každého, je celkem jasné, a tak bychom si tu mohli připomenout některá prostředí a události, kde se čepice s potiskem perfektně uplatní.

Cyklistický výlet – také nemáte rádi cyklistické přilby při jízdě v terénu, který je rovinatý, a kde pád z kola při malé rychlosti vám způsobí leda tak odřená kolena? Přílba má své místo v náročném horském terénu a při rychlé jízdě zejména z kopce, ale na Třeboňsku při spíše vyhlídkové jízdě se vám hodí více čepice s kšiltem, který chrání oči před přímými slunečními paprsky. Čepice mohou být sytě barevné a mohou skvěle vyzdobit výletní atmosféru.

čepice v trávě

Horská túra – na horské túře si vašich potištěných barevných kšiltovek jistě někdo všimne. Mohou být na nich nad kšiltem vytištěná ozdobným fontem vaše jména, například bílou barvou na kontrastních modrých, zelených či růžových čepicích. S partou lidí s popsanými kšiltovkami to bude jistě pro ostatní horaly zajímavé pozdvižení.

kluci v kšiltovkách

Výlet s dětmi na hrady a zámky – jestliže vaše ratolesti kamarádí s některými vrstevníky, s jejichž rodiči se zas přátelíte vy, můžete uspořádat společnou poznávací akci hradů a zámků a na výlet vyrazit v kšiltovkách. Darujte je každému a vyzdobte je potiskem, třeba s nějakými motivy, které dotyčného jedince osobitě charakterizují jeho zálibami, například někdo bude mít na čepici vytištěnou siluetu fotoaparátu, někdo květinu, jiný třeba akvarijní rybku, poštovní známku atp. A opět se tu mohou dobře uplatnit křestní jména.

Vodácká výprava – vodáci ocení nejen zajímavě potištěná trička, ale také čepice. A kšiltovka přijde na říční hladině docela vhod, zejména za slunečného počasí, kdy chrání před úžehem. A vodácká výprava s potištěnými čepicemi bude jistě inspirativní pro ostatní vodáky, kteří si mohou příště pořídit něco podobného.