Nakupování

Dětské domečky pro každého


Jak udělat dítěti radost? Doma má hraček tolik, že by to stačilo pro celou dětskou školku a stále se hromadí nové a nové. Holčičky si rádi hrají s kuchyňkou, kde mohou vařit stejně jako máma v normální kuchyni, pořádají čajové dýchánky a stále něco vytváří. Kluci to mají úplně jinak, lítají od jedné věci k druhé a u ničeho nevydrží dlouho. Chvilku tam, a pak zase jinde. Snaží se stále vytvářet nějaké nové cíle, které by mohli zdolávat. Žádná překážka pro ně není nezdolatelná. Tak jak potěšit tyto děti? Máme jedinečný nápad, jak je v letních dnech dostat ven a přitom si mohou krásně hrát. Už jste přemýšleli nad zahradním domečkem pro děti? Můžete mít různé varianty. Jsou plastové nebo ty lepší dřevěné a kvalitní. Ty už opravdu připomínají domek, kde budou vaše děti ve vlastním živlu.

Fotogalerie dětské domky

Pro holky můžete zvolit krásný malovaný dřevěný domeček, kde bude moci s kamarádkami nebo plyšovými kamarády pořádat kouzelné chvilky, nebo jen tak lenošit u pečení kvalitního dortu. Některých věcí co máte doma a zabírají v pokojíku prostor, můžete přesunout dětem do domečku. Například holkám do domečku dáte kuchyňku, kterou mají v pokojíčku. Mohou se tak realizovat například při vaření pískového dortu nebo trávových zákusků. Přesunutím nádobí a dalších hraček, které mohou využít v domečku, získáte nějaký nový prostor.

Fotogalerie dětské domky

Naopak kluky asi domek na zemi moc neokouzlí, máme i varianty, které jsou ve vzduchu a kluci se do domečku musí dostat pomocí lana nebo svěšeného žebříku, tím tak mohou zdolávat nové cíle a udělat si v domečku klučičí klub, kde budou moci být třeba piráty lupiči nebo kosmonauty, Fantazii se meze nekladou. Když jim do domečku dáte nějaké staré madračky, aby si vytvořili posezení a svou základnu budou rozhodně nadšeni. Máme několik fotografií dětských domečků Detskahriste, které mohou být i vaše.