Nakupování

Dejte sbohem neuklizenému bytu


I v těch nejmenších obydlích nebo nejmenších bytech je potřeba ale někam ty věci, které máme, dát, protože je prostě potřebujete k životu a nejedná se jenom o oblečení, které ale také může zabrat dost místa, zejména pak třeba zimní bundy. Člověk ale také potřebuje například věci na úklid, které nejsou moc skladné, jako je například vysavač, sušák nebo žehlící prkno, dále také potřebuje boty, které se také špatně někde ukládají, zejména, když máte třeba úchylku a rádi jich máte vícero. A když k vám přijde návštěva, je dobré, když tyto věci nejsou na první pohled vidět a byt vpadá co nejvíce uklizeně. Dáte tomuto faktu zapravdu o to víc, až budete mít potomky. Protože potom teprve budete chtít využít každého prostoru, kam by se ukládaly jejich věci, a hlavně hračky a ty skutečně jsou docela neskladné.

skrine

Tyto problémy, které jsou ale jenom zdánlivé se docela dají řešit a velice chytře. Řešením jsou vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ až do stropu, kdy se využije maximálního možného prostoru. K tomu posuvné dveře, které šetří prostor, a na které si můžete nechat vyhotovit vlastní potisk. Ještě jste o tom neslyšeli? V tom případě jste jistě ještě neslyšeli o studiu STEN s r. o., který má právě toto v malíčku a má bohaté a letité zkušenosti, které rozhodně umí zúročit. Udělají vám navíc 3D návrh, takže si všechno budete moci živěji představit a doladit třeba detaily, kterými si ještě nejste jistí.

satna

Podívejte se na jejich povedené realizace nejenom skříní, ale třeba i kuchyní na míru. Ať už potřebujete toto instalovat do chodby, do knihovny, do pracovny nebo ložnice, zadáte jenom svoje požadavky a pak už to bude o vzájemném ladění, samozřejmostí je i cenový rozpočet, který samozřejmě uvidíte předem. Pokud vám kalkulace nebo návrh nebude vyhovovat, samozřejmě bude záležet na vašem názoru, všechno se dá upravit dle vašich představ.